Ministranci - parafiabenice

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wspólnoty

Ministranci Parafii św. Mikołaja w Benicach


1. Czachorek Dominik
2. Dzięcioł Piotr
3. Garbarek Mateusz
4. Grobelny Patryk
5. Jankowski Kacper
6. Jankowski Miłosz
7. Kolenda Grzegorz
8. Kostka Cyprian
9. Kostka Szymon
10. Kościółek Kacper
11. Kościółek Mateusz  - Prezes Ministrantów
12. Kowal Kacper – Wiceprezes Ministrantów
13. Kowal Kajetan
14. Marszałek Bartłomiej
15. Minta Michał
16. Nabzdyk Fryderyk
17. Pestka Mikołaj
18. Polowczyk Rafał
19. Skorupa Krzysztof
20. Szkudlarek Szymon
21. Szkudłapski Norbert
22. Szlachta Mateusz
23. Waliczek Krzysztof
24. Waliczek Michał
25. Zawodny Marek
26. Zawodny Rafał
27. Zych Mariusz


Lektorki Parafii św. Mikołaja w Benicach

1. Dzięcioł Magdalena
2. Garbarek Weronika
3. Gręda Barbara
4. Gręda Weronika
5. Kostka Martyna
6. Kościółek Patrycja
7. Mikołajczyk Weronika

Zespół Młodzieżowy

1. Garbarek Karolina
2. Garbarek Weronika
3. Gręda Barbara
4. Gręda Weronika
5. Kowal Kornelia



SŁUŻBA MINISTRANTÓW

SŁUŻBA MINISTRANTÓW

PONIEDZIAŁEK:
Nabzdyk Fryderyk
Kowal Kacper
Kowal Kajetan
Szlachta Mateusz

WTOREK:
Marszałek Bartłomiej
Skorupa Krzysztof
Waliczek Michał
Dominik Czachorek
Waliczek Krzysztof

ŚRODA:
Kościółek Mateusz
Kościółek Kacper
Minta Michał
Pestka Mikołaj

CZWARTEK:

PIĄTEK:
Jankowski Kacper
Jankowski Miłosz
Kostka Cyprian

SOBOTA:
Szkudłapski Norbert
Szymon Szkudlarek
Rafał Polowczyk
Piotr Dzięcioł
Patryk Grobelny

MINISTRANTÓW SENIORÓW ZAPRASZAM DO SŁUŻBY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI

PUNKTACJA MINISTRANTÓW CZERWIEC 2018
1. Mateusz Kościółek – 39
2. Michał Minta – 35
3. Mikołaj Pestka – 26
4. Krzysztof Skorupa - 25
5. Kajetan Kowal - 23
6. Kacper Kowal - 21
7. Kacper Kościółek – 18
8. Mateusz Szlachta – 17
Krzysztof Waliczek - 17
9. Bartłomiej Marszałek – 15
Fryderyk Nabzdyk - 15
10. Grobelny Patryk - 12
11. Dominik Czachorek – 10
Michał Waliczek - 10
12. Cyprian Kostka - 7
13. Miłosz Jankowski - 6
14. Piotr Dzięcioł – 5
15. Rafał Polowczyk – 4
16. Szymon Szkudlarek - 3

PUNKTACJA MINISTRANTÓW
ROK PAŃSKI 2017


1. Mateusz Kościółek – 317
2. Kacper Kościółek – 237
3. Michał Minta - 224
4. Kajetan Kowal – 213
5. Kacper Kowal – 212
6. Fryderyk Nabzdyk – 187
7. Dominik Czachorek - 174
8. Krzysztof Skorupa – 170
9. Bartłomiej Marszałek - 143
10. Michał Waliczek - 134
Szymon Szkudlarek – 134
11. Patryk Grobelny - 132
12. Cyprian Kostka – 110
13. Miłosz Jankowski – 100
14. Piotr Dzięcioł – 98
15. Kacper Jankowski – 93
16. Rafał Polowczyk - 80

PUNKTACJA MINISTRANTÓW
ROK PAŃSKI 2016
1. Mateusz Kościółek – 366
2. Kacper Kościółek – 289
3. Kacper Kowal - 244
4. Kajetan Kowal - 239
5. Dominik Czachorek -231
6. Mateusz Garbarek - 214
7. Fryderyk Nabzdyk – 212
8. Michał Minta – 199
9. Szymon Szkudlarek – 192
10. Krzysztof Skorupa – 184
11. Szymon Kostka - 177
12. Bartłomiej Marszałek - 175
13. Michał Waliczek – 164
14. Cyprian Kostka - 160
15. Kacper Jankowski – 156
16. Miłosz Jankowski - 148
17. Piotr Dzięcioł – 138
18. Rafał Polowczyk - 134
19. Maciej Patalas –  106
20. Marek Zawodny – 100
21. Grzegorz Kolenda – 99
22. Patryk Grobelny - 98
23. Norbert Szkudłapski - 96
24. Mariusz Zych - 68


PUNKTACJA MINISTRANTÓW - ROK PAŃSKI 2015


1. Mateusz Kościółek – 383
2. Dominik Czachorek – 368
3. Kacper Kościółek – 340
4. Kacper Kowal – 319
5. Szymon Szkudlarek – 312
6. Mateusz Garbarek – 293
7. Marek Zawodny – 291
8. Fryderyk Nabzdyk – 252
9. Cyprian Kostka - 238
10. Grzegorz Kolenda – 234
11. Miłosz Jankowski – 217
12. Kacper Jankowski – 212
13. Krzysztof Skorupa – 211
14. Szymon Kostka – 209
15. Oskar Grzegorzewski – 201
16. Bartłomiej Marszałek – 195
17. Rafał Polowczyk 158
18. Piotr Dzięcioł – 156
19. Norbert Szkudłapski – 140
20. Mariusz Zych – 126
21. Maciej Patalas – 111
22. Michał Minta – 77 od X.
23. Kajetan Kowal – 64 od X.
24. Michał Waliczek – 56 od X.
25. Patryk Grobelny – 50 od X.


Pierwsze miejsce zajęli w roku 2015

Dominik Czachorek – 4 razy
Marek Zawodny – 3 razy
Szymon Szkudlarek – 2 razy
Grzegorz Kolenda – 1 raz
Mateusz Kościółek – 1 raz
Kacper Kościółek  - 1 raz

PUNKTACJA MINISTRANTÓW
ROK PAŃSKI 2014

1. Cyprian Kostka – 355
2. Grzegorz Kolenda – 345
3. Mateusz Garbarek - 332
4. Marek Zawodny - 323
5. Mateusz Kościółek - 317
6. Oskar Grzegorzewski – 294
7. Kacper Kowal - 288
8. Kacper Kościółek - 273
9. Rafał Zawodny – 255
10. Szymon Szkudlarek – 252 – I miejsce z Ustkowa
11. Szymon Kostka – 249
12. Bartłomiej Marszałek – 227
13. Fryderyk Nabzdyk – 209
14. Norbert Szkudłapski - 200
15. Rafał Polowczyk – 163
16. Maciej Patalas - 151
17. Mariusz Zych – 143
18. Kacper i Miłosz Jankowscy – 139

Od października:
1. Dominik Czachorek – 75
2. Piotr Dzięcioł – 54
3. Krzysztof Skorupa – 48


Pierwsze miejsce zajęli:
3 razy – Grzegorz Kolenda
2 razy – Marek Zawodny
     
        Cyprian Kostka
1 raz – Rafał Zawodny
   
       Mateusz Garbarek
   
       Szymon Kostka
   
       Mateusz Kościółek
   
       Oskar Grzegorzewski


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego